تعویض جداول 35متری شهرک باغمیشه توسط منطقه شهرداری منطقه پنج
تعویض جداول 35متری شهرک باغمیشه توسط منطقه شهرداری منطقه پنج

تعویض جداول فرسوده 35 متری شهرک باغمیشه بزودی به پایان می رسد. به گزارش تبریز ما، مهندس یعقوب هوشیار شهردار منطقه پنج با اعلام این مطلب گفت: امسال اعتبار ویژه ای برای آسفالت ریزی اساسی وتعویض جداول 35متری باغمیشه درنظرگرفته شده است. وی درادامه با اشاره به اینکه این مسیر از مهمترین معابرکلانشهر تبریز محسوب […]


تعویض جداول فرسوده 35 متری شهرک باغمیشه بزودی به پایان می رسد.

به گزارش تبریز ما، مهندس یعقوب هوشیار شهردار منطقه پنج با اعلام این مطلب گفت: امسال اعتبار ویژه ای برای آسفالت ریزی اساسی وتعویض جداول 35متری باغمیشه درنظرگرفته شده است.

وی درادامه با اشاره به اینکه این مسیر از مهمترین معابرکلانشهر تبریز محسوب می شود افزود: پس از پایان یافتن تعویض جداول فرسوده، آسفالت ریزی اساسی این خیابان نیز شروع می شود.

مهندس هوشیار با اشاره به بودجه عمرانی منطقه در سال جاری اظهار داشت: با دو هزار میلیارد ریال اعتبار پروژه های متنوع عمرانی و خدماتی درسطح حوزه اجرامی شود که آسفالت ریزی اساسی، ترمیم و تعویض جداول و اصلاح پیاده روها از مهمترین طرح هایی هستند که اجرا خواهد شد.

وی در پایان همچنین گفت: امسال 130میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت ریزی، جدول کاری و پیاده روسازی تخصیص یافته است.

گفتنی است 35متری باغمیشه در سال 1378 احداث شده و علاوه براینکه ورودی باغمیشه و الهیه محسوب می گردد ازمهمترین خیابانهای کلانشهر تبریز است.

[ad_2]

منبع : shahryarnews