ایستگاه دانشگاه خط یک قطار شهری تبریز، فردا افتتاح می شود
ایستگاه دانشگاه خط یک قطار شهری تبریز، فردا افتتاح می شود

تبریز ما: مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز از افتتاح ایستگاه دانشگاه خط یک مترو خبر داد و گفت: ساهت 11 فردا چهار شنبه مراسم افتتاح این ایستگاه برگزار خواهد شد. به گزارش تبریز ما، محمد صادق پشمینه آذر در این خصوص اظهار کرد: با افتتاح این ایستگاه، تعداد ایستگاه‌های فعال و قابل مسافرگیری به 10 […]


تبریز ما: مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز از افتتاح ایستگاه دانشگاه خط یک مترو خبر داد و گفت: ساهت 11 فردا چهار شنبه مراسم افتتاح این ایستگاه برگزار خواهد شد.

به گزارش تبریز ما، محمد صادق پشمینه آذر در این خصوص اظهار کرد: با افتتاح این ایستگاه، تعداد ایستگاه‌های فعال و قابل مسافرگیری به 10 ایستگاه افزایش خواهد یافت .

وی تشریح کرد: با تکمیل و راه‌اندازی کامل تجهیزات خط یک، به خصوص سیستم سیگینالینگ، کنترل کامل قطارها از مرکز فرمان امکان پذیر می‌شود که این امر باعث کاهش زمان سیر و انتظار مسافران شده و خدمات رسانی به همشهریان عزیز با تعداد قطار بیشتری انجام می‌شود.

پشمینه‌آذر با اشاره به هزینه بالغ بر پانزده هزارو 185 میلیارد ریال برای خط یک مترو،  عنوان کرد: هزینه تکمیل ایستگاه های باقیمانده خط یک و رفع نواقص آن، حدود 6000 میلیارد ریال پیش‌بینی شده است .

مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز اظهار کرد: امید است با حمایت های دولت تدبیر و امید و مسئولان شهری بویژه اعضای شورای شهر و شهرداری کلانشهر تبریز، با تامین به موقع اعتبار، خط یک هر چه زودتر به اتمام رسیده و در اختیار مردم قدرشناس تبریز قرار بگیرد.

[ad_2]

منبع : shahryarnews