افزایش ۴۵ درصدی حقوق در سال ۹۸ شامل کدام دسته از معلمان می‌شود
افزایش ۴۵ درصدی حقوق در سال ۹۸ شامل کدام دسته از معلمان می‌شود

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با اشاره به افزایش ۴۵ درصدی حقوق برخی از معلمان در سال ۹۸، جزئیات این موضوع را تشریح کرد. حجت‌الاسلام علی عسگری در حاشیه گردهمایی مشترک معاونان و مشاوران و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها در اردوگاه شهید باهنر در جمع خبرنگاران اظهار‌ کرد: از […]

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با اشاره به افزایش ۴۵ درصدی حقوق برخی از معلمان در سال ۹۸، جزئیات این موضوع را تشریح کرد.

حجت‌الاسلام علی عسگری در حاشیه گردهمایی مشترک معاونان و مشاوران و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها در اردوگاه شهید باهنر در جمع خبرنگاران اظهار‌ کرد: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در رابطه با  موضوع بودجه که همراهی  بسیار عالی با آموزش پرورش داشتند، قدردانی می‌کنم؛ حوزه  نوسازی و بازسازی مدارس و بودجه‌های عمرانی از نظرکارشناسان بسیار مطلوب ارزیابی شده  که خوشبختانه بودجه عمرانی حدود سه برابر افزایش یافت.

وی افزود: در موضوع افزایش حقوق کارکنان دولت ۴۰۰ هزار تومان به حقوق ثابت معلمان اضافه می‌شود که این مقدار با حفظ  درصد افزایش حقوق به میزان ۱۰ تا ۲۰ درصد به صورت پلکانی است.

افزایش ۴۵ درصدی معلمانی که تازه استخدام شدند

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش‌وپرورش گفت: افزایش حقوق  برای معلمان به این دلیل که تحت‌تأثیر شرایط ناعادلانه  پرداخت حقوق در کشور بودند باعث شد تا از  یک حمایت نسبی خوبی برخوردار شوند و  برای برخی معلمان که در آغاز استخدام هستند  و حقوق پایین می‌گیرند حدود ۴۵  درصد افزایش را باعث می‌شود