گروه: شهری
تاریخ: ۱۰:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
اجرای “ناحیه محوری” طرح جامع خدماتی و زیباسازی “گوزل تبریزیم” در سال جدید

تبریز ما: معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز گفت: در راستای اصلاح فرآیند مطلوب کاری،توزیع مناسب مسئولیتها و ایجادانگیزه بیشترکاری دربین همکاران خدمات مناطق ونیزدسترسی آسان مردم به خدمات شهرداری و حل سریع مشکلات آنان سیستم”ناحیه محوری”در شهرداری تبریز ایجاد می شود. به گزارش تبریز ما، مسعود برزگر جلالی افزود: علاوه براین و درجهت  […]

تبریز ما: معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز گفت: در راستای اصلاح فرآیند مطلوب کاری،توزیع مناسب مسئولیتها و ایجادانگیزه بیشترکاری دربین همکاران خدمات مناطق ونیزدسترسی آسان مردم به خدمات شهرداری و حل سریع مشکلات آنان سیستم”ناحیه محوری”در شهرداری تبریز ایجاد می شود.

به گزارش تبریز ما، مسعود برزگر جلالی افزود: علاوه براین و درجهت  ارزیابی نیازها و پاسخگوئی سریع به خواسته های به حق همشهریان  و توزیع مناسب امکانات و خدمات در مناطق مختلف تبریز پیش بینی میشود اجرای این طرح نتایج خوبی به همراه خواهد داشت.
وی اظهار داشت: در این طرح مسئول ناحیه دارای اختیارات ویژه ای در زمینه برنامه ریزی، هماهنگی و اجرای امورات حوزه تعریف شده خود خواهد داشت که این امرنیز موجب تسهیل در انجام امورات ، تمرکز زدایی، استفاده بهتر از ظرفیت و امکانات نواحی و توانائیهای همکاران و در نتیجه نگهداری مطلوب حوزه مربوطه خواهد شد.
معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز، متذکر شد: طرح “ناحیه محوری” برای اولین بار است که در تبریز اجرا می شود که با استقرار کامل این سیستم در حوزه خدمات شهری شاهد تحول در بخش خدمات رسانی به مردم شریف و فهیم تبریز بوده و گام مؤثری در جهت توسعه پایدار شهری برداشته می شود.
وی ابراز امیدواری کرد با مشارکت و همیاری شهروندان عزیز و با اجرای شایسته این طرح بتوانیم گامهای مؤثری در پاکیزگی و زیباسازی هرچه بیشتر شهری برداشته و موجبات رضایتمندی بیش از پیش همشهریان عزیز را فراهم آوریم.

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/SFWPP