تاریخ: ۵:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
اجتماع عظیم اربعین حسینی، فرصت ارزشمند برای معرفی پیشینه ی فرهنگی و مذهبی تبریز است

تبریز ما: معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در جلسه کمیته فرهنگی ستاد اربعین، با اشاره به اهمیت خواهرخواندگی تبریز و کربلای معلی افزود: با توجه به حضور پرشور میلیون‌ها تن از شیعیان جهان در اجتماع اربعین، باید از این ایام برای معرفی پیشینه فرهنگی و مذهبی تبریز استفاده کنیم. به گزارش تبریز ما، حجت الاسلام […]


تبریز ما: معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در جلسه کمیته فرهنگی ستاد اربعین، با اشاره به اهمیت خواهرخواندگی تبریز و کربلای معلی افزود: با توجه به حضور پرشور میلیون‌ها تن از شیعیان جهان در اجتماع اربعین، باید از این ایام برای معرفی پیشینه فرهنگی و مذهبی تبریز استفاده کنیم.

به گزارش تبریز ما، حجت الاسلام احمد حمیدی افزود: در این راستا اقداماتی انجام یافته است که از جمله آنها می‌توان به توزیع اقلام فرهنگی و نقشه‌های فرهنگی و گردشگری شهر تبریز همچنین اجرای تبلیغات محیطی اشاره کرد که به صورت بسیار گسترده این کار انجام خواهد شد.

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز اظهار داشت: از ۱۱ تلویزیون شهری نیز می‌توان در امر تبلیغ استفاده کرد که از نهادهای مربوطه خواهشمندیم تیزرهای زیر ۴۰ ثانیه را در اختیار ما قرار دهند تا از این تلویزیون‌ها پخش‌کنیم.

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی از توفیقات مهم شهرداری تبریز است که به خصوص پس از خواهرخواندگی تبریز و کربلای معلی، تحرک و گستردگی بیشتری یافته است.

وی در پایان با بیان اینکه تبلیغات نقش اساسی در شور و اشتیاق مردم دارد افزود: جهت گیری در مورد مباحث تبلیغات فرهنگی ضروری بوده و باید تصمیمات کارشناسی شده گرفته شود.

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/RfBEx