گروه: شهری
تاریخ: ۷:۳۴ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
اتصال مسیر اسنجان به شهرک اندیشه با احداث پل ارتباطی

تبریز ما: شهرداری منطقه ۷ تبریز گفت: مسیر اسنجان به شهرک اندیشه، با احداث یک دهنه پل ارتباطی مرتبط می‌شود. به گزارش تبریز ما به نقل از شهرداری منطقه  ۷ تبریز، علی فرخی افزود: هدف اصلی از احداث این پل تسهیل در امر تردد وسایل نقیله و  ایجاد امکان دسترسی مسیراسنجان به شهرک اندیشه است. شهردار منطقه […]

تبریز ما: شهرداری منطقه ۷ تبریز گفت: مسیر اسنجان به شهرک اندیشه، با احداث یک دهنه پل ارتباطی مرتبط می‌شود.

به گزارش تبریز ما به نقل از شهرداری منطقه  ۷ تبریز، علی فرخی افزود: هدف اصلی از احداث این پل تسهیل در امر تردد وسایل نقیله و  ایجاد امکان دسترسی مسیراسنجان به شهرک اندیشه است.

شهردار منطقه تصریح کرد: طول این پل ۲۰ و عرض آن ۱۲ متر و نوع سازه آن نیز بتنی است.

وی افزود : عملیات احداث این پل به اتمام رسیده و دارای ۸۵ درصدپیشرفت فیزیکی است که ۱۵ درصد باقی مانده نیز مربوط به جدول گذاری، نصب نرده ها و آسفالت ریزی عرشه پل است که در اولین فرصت بعداز مساعد شدن شرایط جوی نسبت به آسفالت ریزی آن اقدام خواهد شد.

فرخی با تاکید بر اینکه تلاش این شهرداری در راستای اتمام هر چه سریعترپروژه های در دست اقدام است گفت: روند پروژه ها نشان از پویایی منطقه در امر عمرانی و خدماتی است که همکاران ما در تمامی معاونت ها تلاش دارند با تمام توان و استفاده حداکثری از امکانات موجود در جهت ارائه خدمات مطلوب و شایسته به شهروندان منطقه گام بردارند.

 

 

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/Lp7xs